Модель SPC180
Вантажопідйомність - 18 т
Вантажний момент - 59,65 тм
Мінімальний виліт стріли - 3 м
Максимальний виліт стріли - 26 м
Вантажопідйомність на мінімальному вильоті стріли - 18 т
Вантажопідйомність на максимальному вильоті стріли - 0,6 т
Максимальна висота підйому 32 м
Кількість секцій - 4
Довжина стріли : 9,69– 31,2 м
Гусьок - 9 м
Автомобільне шасі - 4х2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palfinger-Sany |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 18 т |
| Довжина стріли | 32 м |
| Тип стріли | Телескопічна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Довжина | 10937 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 3690 мм |
| Характеристики ходової | |
| Колісна формула | 4×2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | SPC 180 |
| Марка | PALFINGER SANY |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







Відправка з 15 квітня 2026