Модель SPC500
Вантажність — 50 т
Вантажний момент — 142 тм
Мінімальний виліт стріли — 3 м
Максимальний виліт стріли — 34 м
Вантажність на мінімальному вильоті стріли — 50 т
Вантажність на максимальному вильоті стріли — 0,9 т
Максимальна висота підіймання — 39 м
Кількість секцій — 5
Довжина стріли — 10,5 - 40.5
Гусьок — 9 м
Автомобільне шасі — 8х4, 8х6, 8х8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palfinger-Sany |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 50 т |
| Довжина стріли | 40.5 м |
| Максимальна висота підйому крюка | 39 м |
| Тип стріли | Телескопічна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Довжина | 11972 мм |
| Ширина | 2527 мм |
| Висота | 3980 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | SPC 500 |
| Марка | PALFINGER SANY |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 15 квітня 2026