Гідроциліндр висування стріли на автокран ZOOMLION QY30V
Діаметр поршня, мм: 180
Діаметр штока, мм: 150
Хід поршня, мм: 7900
Проведено ремонт гідроциліндра висування стріли на автокран ZOOMLION з наступною заміною гільзи 180х200 довгою 8370 мм.
Також пропонуємо нові гідроциліндри висування стріли для автокранів "Силач", "Івановець", "Галичанин", "Броварчанец", "Калинець", "Машека", "Ульяновец", ZOOMLION, КС-3577, КС-55727, КС-5571, КС-55713, КС-55712, КС-3571, КС-3579, КС-3562, КС 3575, КС-4572, КС-4574, КС-45729, КС-45717, КТА-16, КТА-18, КТА- 25, КТА-28, КТА-32, КТА-50
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Гідрокран |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | гідроциліндри |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| діаметр поршня | 180 мм |
| діаметр штока | 150 мм |
| Хід поршня | 7900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 80 000 ₴





Відправка з 10 квітня 2026