Модель SPC320
Вантажність — 32 т
Вантажний момент — 102 тм
Мінімальний виліт стріли — 3 м
Максимальний виліт стріли — 28 м
Вантажність на мінімальному вильоті стріли — 32 т
Вантажність на максимальному вильоті стріли — 0,9 т
Максимальна висота підйому — 32 м
Кількість секцій — 4
Довжина стріли — 10,2-32
Гусьок — 9 м
Автомобільне шасі — 6х4, 8х4, 6х6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palfinger-Sany |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 32 т |
| Довжина стріли | 32 м |
| Максимальна висота підйому крюка | 32 м |
| Тип стріли | Телескопічна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Довжина | 11700 мм |
| Ширина | 2300 мм |
| Висота | 3750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | SPC 320 |
| Марка | PALFINGER SANY |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте











Відправка з 15 квітня 2026